Skontaktuj się z nami!

61 8 464 485 sekretariat@zstpoznan.pl
Dowiedz się więcej:

Sukcesy

SUKCESY SZKOŁY - ROK SZKOLNY 2016/2017 :

 

  •     Kwiecień  2017  -  Finał Powiatowy Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego w Swarzędzu

             - 1  miejsce  -  Reprezentacja A  TIŚiA Poznań : Dawid Dolata, Grzegorz Filoda, Dominik Szalaty ( wszyscy IV TMR )

             - 2  miejsce  -  Reprezentacja B  TIŚiA Poznań : Patryk Jóźwiak ( IV TMR ), Marcin Kwita i Mateusz Łuczak ( II TMR )

             - 3  miejsce  -  Reprezentacja C  TIŚiA Poznań : Marcin Melka, Patryk Radiuk i Hubert Martyniec ( wszyscy II TMR ) 

                                                                                                                                               Opiekun : Jacek  Michalski

  •      Marzec 2017 - XI Mistrzostwa Burs i Internatów miasta Poznania o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Geodezyjno Drogowych w PIŁCE HALOWEJ

                - II miejsce -  Reprezentacja Internatu TIŚiA na Golęcinie

                                                                                                                                             Opiekun: Maciej Nawrocki

  •    Marzec 2017 - VIII Mistrzostwa Burs i Internatów miasta Poznania o Puchar Kierownika Internatu Zespołu Szkół Geodezyjno Drogowych w PIŁCE SIATKOWEJ

                - II miejsce -  Reprezentacja Internatu TIŚiA na Golęcinie

                                                                                                                                              Opiekun: Beata Linette

  •      Marzec  2017 - II konkurs Talentów Burs i Internatów miasta Poznaia                      "Mamy Talent   2017"

                 - II miejsce oraz Nagroda Publiczności - wychowankowie internatu TIŚiA na Golęcinie Szymon Walkowiak                                                                                                           i Hubert Rosiński

                                                                                                                                               Opiekun: Anna Fajks

  •     Luty   2017   -   Konkurs  ekologiczno - recyklingowy  " DRUGIE ŻYCIE  SZKŁA"

                 -  Wyróżnienie  -   Zuzanna   Sidoruk  kl.  IV  TWa

                                                                                                                                              Opiekun : Małgorzata  Zielińska

 

  •    Grudzień   2016   -        Nagroda  Miasta  Poznania  za  szczególne osiągnięcia w nauce:

            - Nagroda  II  stopnia  -   Paulina  Konopczyńska  kl. IV  TWa ,  Piotr  Książkiewicz  absolwent TMR    

           - Nagroda  III  stopnia   -  Zuzanna  Filipiak   kl. IV TWa   

           -  Wyróżnienie  -  Dawid  Dolata,  Grzegorz  Filoda,  Dominik  Szalaty  wszyscy  kl.  IV  TMR

                                                                                                                                                            Opiekun :  Jacek  Michalski

 

  • Listopad 2016 - Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów Wielkopolski        (Poznań)

              - Wyróżnienie -  Sabina Durbajło - klasa IV Twb 

                                                                                                                                                     Wychowawca : Sylwia Nogalska

 

 

  • Wrzesień  2016   -       Mistrzostwa   Miasta  Poznania  w  lekkiej  atletyce:

                     -  2 miejsce  w  skoku wzwyż  -  Daria  Walkowiak  kl. III  TWa 

                     -  3  miejsce  w  rzucie  oszczepem  -  Agata  Otto       kl.  III  TWa 

                                                                                                                                                            Opiekun :  Radosław  Wrzesiński

 

 SUKCESY SZKOŁY - ROK SZKOLNY 2015/2016 :

  • Czerwiec 2016 -   XX Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny  (finał krajowy - Nowy Sącz)

                - 2 miejsce - Reprezentacja Szkoły (Dawid Dolata, Grzegorz Filoda, Dominik Szalaty - wszyscy                            klasa III Tm)

                - 1 miejsce - Dawid Dolata - jazda sprawnościowa samochodem

                                                                                                                            Opiekun :   Jacek Michalski

 

  • Czerwiec 2016 - 40 Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych ( finał krajowy - Trzcianka k/Nowego Tomyśla)

                    - Paulina Konopczyńska-klasa III Twa-  LAUREAT (4 miejsce w Polsce) - Blok Weterynaria

                    - Piotr Książkiewicz- absolwent - klasa IV Tam- LAUREAT - Blok Mechanizacja Rolnictwa

                    - Zuzanna Filipiak - klasa III Twa- FINALISTA - Blok Weterynaria

                                                                                                                                                           Opiekun :   Jacek Michalski

                                                                                                

  • Maj 2016 -   XX Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny    (finał wojewódzki - Kalisz)

          - 1 miejsce - Reprezentacja Szkoły (Dawid Dolata, Grzegorz Filoda, Dominik Szalaty - wszyscy klasa                   III Tm)

          - 1 miejsce  indywidualnie - Dominik Szalaty 

                                                                                                                                       Opiekun :   Jacek Michalski

 

  • Maj 2016  -  Nasz projekt nt. "Europejskie kontakty  szansą na wprowadzenie innowacji zawodowych w rolnictwie" został zatwierdzony do realizacji przez program Erasmus+ (POWER) i otrzymamy środki na 2 tygodniowe praktyki zawodowe we Francji. W latach 2016-2018 wyjedzie tam 80 naszych uczniów

 

                                                                                                                           Autorzy projektu : Jacek Michalski i Zdzisław Grygiel                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

 

  • Kwiecień 2016 - 40 Olimpiada Wiedzy i Umjętności Rolniczych   (na szczeblu okręgu - Trzcianka k/Nowego Tomyśla)

              -  3 miejsce - Piotr Książkiewicz -  klasa IV Tam - Blok Machanizacja Rolnictwa

              -  4 miejsce - Zuzanna Fillipiak - klasa III Twa - Blok Weterynaria

              -  5 miejsce - Paulina Konopczyńska - klasa III Twa - Blok Weterynaria

              -  5 miejsce - Sandra Szymaś - klasa III Toa - Blok Agrobiznes       (Bolesławowo k/Bydgoszczy)

                                                                                                                              Opiekun :   Jacek Michalski i Zdzisław Grygiel 

 

  • Kwiecień 2016 - VIII Konkurs Wiedzy o BHP i Ergonomii w Rolnictwie    (finał krajowy - Warszawa)

              - 10 miejsce - Patryk Denka - klasa III Tm

                                                                                                                                                        Opiekun : Karol Wesołowski

 

  • Kwiecień 2016 - XX Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny    (finał powiatowy - Swarzędz)

             - 1 miejsce - Reprezentacja Szkoły (Dawid Dolata, Grzegorz Filoda, Dominik Szalaty - wszyscy klasa                    III Tm)

                                                                                                                                                             Opiekun :   Jacek Michalski

 

  •  Kwiecień 2016 - Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości    (na szczeblu okręgu - Poznań)

               - 6 miejsce - Reprezentacja Szkoły (Grzegorz Filoda - klasa III Tm, Tomasz Koltermann - klasa                           IIITm,

                 Przemysław Fechner - klasa II Tm)

                                                                                                                                                              Opiekun : Łukasz Szymkowiak

 

  • Luty 2016 - Konkurs Przyrodniczy ,,Ptaki Polski"        (etap wojewódzki - Poznań) 

              -  Laureat - Dominik Kurkowiak - klasa II Twb

                                                                                                                                                                 Opiekun : Katarzyna Bielawska

 

  • Styczeń 2016 -  XXXIV Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia  PCK     (etap rejonowy - Poznań)

               -  3 miejsce - Daria Walkowiak - klasa II Twa

                                                                                                                                                    Opiekun : Katarzyna Bielawska

 

  • Grudzień 2015 - Nagroda Miasta Poznania za szczególne osiągnięcia dla uczniów poznańskich szkół      (Poznań)

              - Wyróżnienie - Dominik Szalaty - klasa III Tm 

                                                                                                                                                             Opiekun :   Jacek Michalski

 

  • Listopad 2015 - Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów Wielkopolski        (Poznań)

              - Wyróżnienie -  Sabina Durbajło - klasa III Twb 

                                                                                                                                                     Wychowawca : Sylwia Nogalska

 

  • Listopad 2015 - Konkurs Fotograficzny ,, Przyroda - Człowiek''   (Poznań)

              - Laureat  -  Daria Walkowiak - klasa II Twa

              - Laureat  -  Zuzanna Sidoruk -   klasa III Twa

                                                                                                                                                             Opiekun : Katarzyna Bielawska